• Ново
Women'sенски водени чевли за лежери се лизгаат на рамни чевли од патка
zoom_in

Women'sенски водени чевли за лежери се лизгаат на рамни чевли од патка

DEN 474.88

Износ
check Во продавницата.

Барамчињата и матката немаат ништо на овие чевли со десничарски чизми кои се фалат со конструкција отпорна на вода што стои до елементите. Вратилото мери приближно 9,33 од лак. Мерки за платформа приближно 0,79 ". PLS kindубезно забележува дека овие чевли работат со половина големина мали, предлагаме да нарачате половина големина поголема; за широки нозе, можете да нарачате една големина нагоре би била подобра . Heel Height мери приближно 1".

Им се допаѓа и на купувачите..