• Ново
Кофеемо Женски Маици Мода Вратоврска Боја Градиент Копче В-Вратот Кратки Ракави Блузи Каузални Лабави Летни Кошули Туника Пуловер
zoom_in

Кофеемо Женски Маици Мода Вратоврска Боја Градиент Копче В-Вратот Кратки Ракави Блузи Каузални Лабави Летни Кошули Туника Пуловер

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Женски Маици За Кошули Со Кратки Ракави Маица За Вратоврска-Боја Маица Блузи Подарок За Блуза За Жени. Вистинската големина е мала. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите. Функција : 1. Убави врвови за подароци за жени . 2. Дизајнот ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : Полиестер Повод : Дневно, покажете го случајот, метод на Перење забави : Сезона на перење во машина : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутер Женски врвови Ткаенина : Мека и лесна, еластична ткаенина за пролет, лето и основни врвови за носење удобно за целодневно носење. Стил : Изработен од мек и лесен материјал, пријатен и удобен,ги прави овие женски врвови многу удобни против кожата. Толку е удобно со тоа што е дарежлива фит и лесна ткаенина! Уникатен и симпатичен дизајн, енергичен, покажете го вашиот шарм.ќе ви се допадне!. Повод : Погоден За Секојдневно Секојдневно,Патување,Дом, Одмор, Шопинг,Улица,Забава,На Отворено, Клуб За Носење.Најдобрите Подароци За Жени,Ќерка, Девојки, Тинејџерски Девојки, Вашите Пријатели, Мајка, Сопруга, Сестра И Сл. Натпревар : Едноставната Основна Маичка Е Совршена За Навивање Напред или Изоставување Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. Исто така, може Да Ги Спарите Овие Секојдневни врвови под Јакна Во Зима. Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба. Услуга : женски блузи со кратки ракави,женски врвови со кратки ракави,женски врвови облечени секојдневно,женски врвови со кратки ракави лабаво вклопување,женски фустани со маици со џебови,женски маици против вратот,женски маици графички,женски тенкови врвови мода,женски резервоари со камизола,кроп топ за жени со долг ракав,резервоар за жени исечени,женски елеци надворешна облека, Ако предметите што сте ги купиле имаат проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви дадеме одговор во рок од 24 часа.

Им се допаѓа и на купувачите..