• Ново
Патлолав Женски Плус Големина Клиренс Фустани За Жени Летен Печатење Трегери Без Ракави Пуловер Фустан
zoom_in

Патлолав Женски Плус Големина Клиренс Фустани За Жени Летен Печатење Трегери Без Ракави Пуловер Фустан

DEN 416.80

Износ
check Во продавницата.

Патлолав Женски Плус Големина Клиренс Фустани За Жени Летен Печатење Трегери Без Ракави Пуловер Фустан. Стил : Секси, Мода, Слободно Време. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. Облека нега : Машина Или рачно перење со ладна вода, висат или линија сува, без белило. Ги сакаме нашите клиенти и се гордееме што обезбедуваме пријатно искуство за купување. КЛУЧ1 : облека За Враќање И дозвола, дозвола за Жени плус големина 5 5, дозвола За Жени под 1 10, Флеш Зема, Враќање Назад тоа е лесна за дишење, пријателска за кожата, лабава, еластична, мека удобна ткаенина. Модниот дизајн прави да изгледате поладно, личност! за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Црн петок, Сајбер понеделник, божиќен подарок, облека за жени, жени паѓаат мода 2022. Жените плус големина дозвола 5 5 ,жените дозвола под 1 10, женска облека.

Им се допаѓа и на купувачите..