• Ново
Национална Компанија За Дрвја Вештачка Есенска Солза Висечка Ѕидна Декорација, Украсена Со Тикви, Тикви, Борови, Кластери Од Бобинки, Лисја Од Јавор, Есенска Колекц
zoom_in

Национална Компанија За Дрвја Вештачка Есенска Солза Висечка Ѕидна Декорација, Украсена Со Тикви, Тикви, Борови, Кластери Од

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Оваа солза содржи лисја од јавор во црвени и портокалови нијанси прикачени на ткаена основа за гранчиња со врвна јамка. Украсен е со разновидни тикви и тикви, борови коски и гроздови од бобинки за да се заврши есенскиот мотив. Прикажете ја оваа сезонска декорација на врати, ѕидови и прозорци на внатрешни или покриени надворешни локации. Украсени вештачки јаворов лист солза. Избрани јавор лисја на ткаена гранка база. Исечени со тикви, тикви, борови и бобинки. Се препорачува само за внатрешна употреба. Мери 26 инчи висина.

Им се допаѓа и на купувачите..