• Ново
Белата Марка Женски Плус Големина Вратоврска Боја Харем Панталони
zoom_in

Белата Марка Женски Плус Големина Вратоврска Боја Харем Панталони

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Белата Марка Женски Плус Големина Вратоврска Боја Харем Панталони ќе ве задржи стилски и удобно. Овие долги, широки панталони се поставени на глуждот и имаат преклоп над појасот. Со 2 странични џебови и модерен Принт инспириран Од Армијата. Белата Марка Женски Плус Големина Вратоврска Боја Харем Панталони се одлични за лежење и јога. Џебови; Лабава Одговара Дневна Панталони; Вратоврска Боја Печатени.

Им се допаѓа и на купувачите..