• Ново
Фрески Шорцеви За Жени Жени Модни Секојдневни Еластични Носат Еднобојни Панталони Комплет Дами Ребрести Секојдневни Елеци Без Ракави И Шорцеви Костуми Шорцеви Во
zoom_in

Фрески Шорцеви За Жени Жени Модни Секојдневни Еластични Носат Еднобојни Панталони Комплет Дами Ребрести Секојдневни Елеци Без

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Жени Мода Секојдневна Еластична Облека 2022 Еднобојни Панталони Од 3 Парчиња Комплет Дами Ребрести Секојдневни Елеци За Палто Без Ракави И Костуми За Шорцеви Карактеристики : 1. Костум со цврста боја, светла боја има поголема виталност2. Без разлика дали станува збор за состанок или забава, Направете ја Најубавата Забава за девојки, состанок, шопинг, секојдневно, шетање со кучиња, одење,4.Удобната ткаенина може да направи да се чувствувате и топло.5.Бојата е убава и добар материјал., погоден за секојдневно, шопинг, особено За Клуб !Сезона : Aut Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Должина На Цврсти Ракави : Целосна Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Елек +1 КОМПЈУТЕР Женски Мантил+1 ПАРЧИЊА Женски панталони голем разговор : Големина : С Елек биста : 76см/29.92" Палто биста : 84см/33.07" Половината : 58-68см/22.83-26.77" Колк : 82см/32.28" Должина На Палтото : 99см/38.98" Должина На Дното : 35см/13.78" . Големина : М Елек Биста : 80см/31.50" Палто биста : 88см/34.65 "Половината : 62-72см/24.41-28.35" Колк : 86см/33.86 "Должина На Палтото : 100см/39.37 " Должина На Дното : 36см/14.17". Големина : Л Елек Биста : 84см/33.07 "Палто биста : 92см/36.22" Половината : 66-76см/25.98-29.92 "Колк : 90см/35.43" Должина На Палтото : 101см/39.76 "Должина На Дното : 37см/14.57". Големина : XL Елек Биста : 88cm/34.65 "Палто Биста : 96cm/37.80" Половината : 70-80cm/27.56-31.50 "Колк : 94cm/37.01" Должина На Палтото : 102cm/40.16" Должина На Дното : 38cm/14.96" . Големина : XXL Елек Биста : 92cm/36.22" Палто Биста : 100cm/39.37" Половината : 74-84cm/29.13-33.07" Колк : 98cm/38.58" Должина На Палтото : 103cm/40.55" Должина На Дното : 39cm/15.35" Моторџиски Шорцеви Жени,Шорцеви За Жени,Шорцеви За Теретана Жени; шорцеви ЗА вежбање ЖЕНИ, Жан шорцеви, одбојкарски шорцеви, шорцеви за трчање За жени атлетски шорцеви за жени, шорцеви за пливање жени, шорцеви за пливање, шорцеви за мајчинство, Кошаркарски Шорцеви, шорцеви за плен за жени, шорцеви за голф, шорцеви со Висок Струк жени, шорцеви за девојки, карго Шорцеви, шорцеви за Јога, пот шорцеви жени, кожени Шорцеви, Тексас Шорцеви Жени. Модел : Цврст. Материјал : Полиестер. Стил : Мода, Секојдневен. Големина : Почитуван клиент, пред да нарачате, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини, благодарам.

Им се допаѓа и на купувачите..