• Ново
fvwitlyh Фармерки Жени Жени Панталони Со Висок Струк Широки Фармерки Со Тексас Фармерки Директно Секојдневни Лабави Широки Панталони Гроздобер Y2K Е-Девојка Улична Обл
zoom_in

fvwitlyh Фармерки Жени Жени Панталони Со Висок Струк Широки Фармерки Со Тексас Фармерки Директно Секојдневни Лабави Широки Панталони

DEN 575.36

Износ
check Во продавницата.

Жан Панталони Жени Висок Половината Искинати Ѕвонче Дното Фармерки За Жени Класичен Висок Половината Разгореа Жан Панталони На Тексас Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Забава,Клуб, Дневно. Материјал : Тексас. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секси. Тип На Половината : Висока. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Женски Панталони Материјал Бел Дното Фармерки Изработени Од Полиестер И Спандекс Со Карактеристика На Flexibility.It Погоден е За Сите Бои На Врвови и Сите Видови Сезони. Рачно Перење И Пеглање На Ниска Температура. Класичен 4 Џеб На Задниот Дизајн Со Затворање Со Патент И Копче. Овие Секси Фармерки Се Погодни За Носење И Ја Истакнуваат Вашата Шармантна Фигура.Ние Ќе Зафати Многу Внимание и Ќе Го Сакам Многу!. Прилики Удобно Е И Разноврсно За Носење И Костуми За Повеќето Прилики Како Што Се Секојдневни, Училишни, Канцелариски, Шопинг, Излегување, Забава, Одмор И Така Натаму. Затворање На Крајот На Копчето. Функција Искинати Дупки На Коленото, Висок Половината Одговара, Широк Разгореа И Излитена Полите.

Им се допаѓа и на купувачите..