• Ново
Onesонс Newујорк Колекција Дами сребрени рачни часовници
zoom_in

Onesонс Newујорк Колекција Дами сребрени рачни часовници

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Onesонс Newујорк Колекција Watchенски часовник, Сребрен случај, морнарички бирање, Сребрен бенд кварц движење. Стилски со класична презентација. Професионален, елегантен и луксузен изглед. Морнарен бирање. Сребрена лента. Watchенски часовник.

Им се допаѓа и на купувачите..