• Ново
Женски Кадифени Јакни Со Качулка Дебели Јакни Со Средна должина На Отворено Ветроупорни Палто Нови
zoom_in

Женски Кадифени Јакни Со Качулка Дебели Јакни Со Средна должина На Отворено Ветроупорни Палто Нови

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Функција : . 1. Печати : Цврст. 2. Тип на јака : Со Качулка. 3. Тип на ракав : Известување За Долг ракав : . 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење. Опис : . 1.Материјал : . 3.Црвена, виолетова, црна, темносина. 5.

Им се допаѓа и на купувачите..