• Ново
Електрична скара без чад без чад, прилагодлива контрола на температурата, делови безбедни машини за миење садови
zoom_in

Електрична скара без чад без чад, прилагодлива контрола на температурата, делови безбедни машини за миење садови

DEN 559.36

Износ
check Во продавницата.

Гралот за чад без чад од готвач го претвора вашиот задниот двор во готвење во кујна. Подлогата за капење исполнета со вода овозможува буквално скара без чад, а топлината контролирана од температурата се прави вечера само онака како што ви се допаѓа. Направете оброци за толпа со екстра-голема област за готвење и одржувајте го чистењето едноставно со не-стабилна решетка, база безбеден за миење садови и лента за капење. Набавката вклучува 1-годишно уверување од Чефман. За информации за тоа како да го користите вашиот производ, движете се надолу за PDF Упатство за корисникот. 1500 вати/120 волти-RJ23-SPG-SS на отворено, внатре : Нашата затворена скара за чад ви овозможува да уживате во вкусовите на скара каде било, во кое било време. Оваа погодна решетка за countertop веднаш додава простор за готвење во вашата кујна и создава вкусни вечери во ниеден момент . Чувајте го воздухот чист : Нашата чад без чад во затворен простор користи лента за капење исполнета со вода за да размахване чад од електричната скара во затворено за да можете да уживате на отворено за да можете да уживате на отворено за да можете да уживате на отворено Вкусови во текот на целата година . Гответе за толпа : Дополнителниот простор за печење од 15 x 9-инчи го прави ова во ултра-функционална скара, со многу простор да се готви за целото семејство. Гответе ги главните јадења и страни истовремено и брзо завршете ја вечерата . здраво, здраво готвење : специјално дизајнираната плоча за скара во стилот на пирамида во стилот на пирамида и отстранлив маст за капење Повлечете вишок нафта и маснотии од вашата храна за вкусно готвење за кое може да се чувствувате добро. Прилагодлива топлина : Прилагодливата контрола на температурата со ниска до висока топлина го прави ова идеално внатрешноста за готвење во кујната . Помалку хаос : плоча за скара, база безбедна за миење садови, и лента за капење, одржувајте го чистењето едноставно и заштедете време . Одлично надавање : Оваа таблета скара прави внимателен подарок што ќе добие тони употреба. Тоа прави одличен подарок за празници, родендени, годишнини, свадби или само затоа што!. Извори : УЛ одобрена со напредна технологија за безбедност за долготрајна издржливост и 1-годишно уверување обезбедено од Чефман. 1500 W/120 V-RJ23-SPG-SS.

Им се допаѓа и на купувачите..