• Ново
Летен Заштеди Дозвола
zoom_in

Летен Заштеди Дозвола

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Жени Обични Полу-Капење Ракав Оглавник Вратот Надвор Рамо Печатени И Цврсти Лабави Загадувачи Блуза Блуза Карактеристики : Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летен обичен Материјал За Блуза : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Специјалниот печатен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатена Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Половина Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица Ауфмер за Жени дизајнирана со кросовер цветни ракави / Поделени Кратки Ракави / Ракави До Лактот, Лесно Можат Да Се Облекуваат, Но И Да Бидат Лежерни. 95%Полиестер, 5%Спандекс - - - надворешниот на ткаенината е лесен, течен, со додадено истегнување и лесно може да се обвитка. Самата ткаенина, нема да биде тесна, но е повеќе растеглива од шифонот, што го отежнува формирањето брчки на врвот, за тој ултра шик изглед. Повеќе Повремени - - - Нашите елегантни шифон блузи се погодни за многу прилики како датум, ручек, црква, свадби, вечерна вечера или може да се носат како вообичаена секојдневна облека, секојдневно носење или можеби канцелариско носење. Уникатен Ракав 3/4 - - - Погоден За Секојдневно носење и работна облека и изгледа Конзервативно за работа, но сепак Секси.Нежен, но сепак уникатен и доволно цврст за да ве натера лесно да ги движите рацете без никакви пречки. Лесно Совпаѓање - - - врвот можете само да го спарите со црни или бели панталони или панталони за тој професионален изглед или со фармерки за облечен каузален изглед. Без оглед на приликата, нашиот врв, сигурно ќе направи да изгледате елегантно за таа пригода. Летен Клиренс За Заштеди 2023 & Есенски Заштеди Празнични Зделки 2023! Со цел да ги задоволиме потребите на нашите клиенти, од сега до 31 декември 2023 година, ветуваме дека безусловно ќе размениме каква било облека, купена во нашата продавница што не е со вистинска големина. Ауфмер ветува дека ќе ви дозволи да го изберете најдоброто вклопување. (За повеќе информации, ве молиме контактирајте не).

Им се допаѓа и на купувачите..