• Ново
Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2014-ЏИП ЧИРОКИ, 2015-КРАЈСЛЕР 200
zoom_in

Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2014-ЏИП ЧИРОКИ, 2015-КРАЈСЛЕР 200

DEN 1476.00

Износ
check Во продавницата.

Роторите Обложени со еволуција се директна замена за завртки за фабричка опрема. Овие ротори на диск сопирачките се целосно обложени, вклучително и внатре во лопатките, користејќи вистинска геометра "превентивна обвивка од' рѓа. Роторите Обложени со еволуција се произведени со нашата технологија Tru-Cast, Што резултира со прецизен фрлен и прецизен машински производ. Роторите се ое тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа. Диск Сопирачка Роторот Одговара Изберете : 2014-2022 ЏИП ЧИРОКИ 2015-2017 КРАЈСЛЕР 200 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..