• Ново
Компјутерски Безжичен Звучник, 10w IP Водоотпорен 3000mah Вграден Преносен Звучник За Домашно Кампување На Отворено
zoom_in

Компјутерски Безжичен Звучник, 10w IP Водоотпорен 3000mah Вграден Преносен Звучник За Домашно Кампување На Отворено

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Компјутерски Безжичен Звучник, 10w IPX5 Водоотпорен 3000mah Вграден Пренослив Звучник За Домашно Кампување На Отворено Спецификација : Тип На Ставка : Безжичен Звучник Материјал : ABSCharging Напон Dc5vbatery Информации Литиум Јонска Батерија 3000m Ah Вградена Батерија Време На Полнење : Околу 3,5 Часа Време На Употреба : 12 Часа Водоотпорен рејтинг : Ipx5nterface : 3,5 MMSIGNAL До сооднос на бучава поголем Или Еднаков На 85 ° 2dbwireless Растојание : Прибл. 10 Метри / 11 излезна Моќност : 10w Пакет Листа : 1 x безжичен Звучник1 x Кабел За Полнење1 x Аудио Кабел1 x Упатство За Употреба IPX5 Водоотпорен : овој безжичен звучник има ipx5 водоотпорен дизајн, кој е безбеден и сигурен за употреба. Мулти Режими : овој пренослив звучник има и други режими, обезбедувајќи поголема погодност. 3000mah Полнење : овој канцелариски звучник е дизајниран со батерија на полнење од 3000m Ah, максимално време за користење од 12 часа. Лесно Поврзување : Овој надворешен звучник може лесно да се поврзе и управува, а сигналот е многу стабилен.

Им се допаѓа и на купувачите..