• Ново
Женска Облека Чипка Боди Комбинезон Дами Блузи Мода Невестински Долна Облека Прстен Сет Романтична Долна Облека
zoom_in

Женска Облека Чипка Боди Комбинезон Дами Блузи Мода Невестински Долна Облека Прстен Сет Романтична Долна Облека

DEN 255.68

Износ
check Во продавницата.

Големина : С Половината : 62-72см/24.41"-28.35" Колк : 68-86см/26.77"-33.86 должина На Фустанот : 60-70см/23.62"-27.56" Должина : 54см/21.26" Под Биста : 64-74см/25.20"-29.13" Големина : М Половината : 66-76см/25,98"-29,92 колк : 72-90см/28,35"-35,43" должина на фустан : 64-74см/25,20"-29,13" должина : 55см/21,65" под биста : 68-78см/26,77"-30,71" големина : л половината : 70-80см/27,56"-31,50" колк : 76-94см/29.92"-37.01" должина на фустан : 68-78см/26.77"-30.71" должина : 56см/22.05" под биста : 72-82см/28.35"-32.29" големина : Xl половината : 74-84см/29.13"-33.07" Колк : 80-98см/31.50"-38.58" должина на фустан : 72-82см/28.35"-32.29" должина : 57см/22.44" Под биста : 76-86см/29.92"-33.86" нова секси долна облека карактеристики : Ве молиме погледнете го описот на предметот за детали за големината прилика : брачна ноќ, меден месец, денот на Вљубените, годишнина, спална Соба, Бања или за секој топол ноќен мек и удобен полиестер од тантела(ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) За Облека за Спиење, Ноќна Облека, Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Подароци За Невестински Туш, Забава За Долна Облека, Спална Соба, Спиење или Секоја Жешка Ноќ. Жените Чипка Градник и гаќи долна облека во собата. Прилика : овој комплет за долна облека може да се носи во многу прилики, особено во посебни. Овој врв можете да го носите преку бралета за шармантен и шик изглед. За клубови, брачна ноќ, Долна облека За Денот На Вљубените или клупска облека, вечери за состаноци, Меден Месец, Годишнина, патување На Меден Месец, забава за долна облека. Ткаенина : Мека и удобна, ткаенината има одредено истегнување. ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : За Брачна Ноќ, Невестински Подароци, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнина, Спална соба секоја посебна ноќ.

Им се допаѓа и на купувачите..