• Ново
Круша Облик Пасијанс Моисанит Прстен, Плетенка Врежан Ангажман Прстен, 14к Жолто Злато, САД 6.50
zoom_in

Круша Облик Пасијанс Моисанит Прстен, Плетенка Врежан Ангажман Прстен, 14к Жолто Злато, САД 6.50

DEN 3340.80

Износ
check Во продавницата.

• 6х8 мм Форма На Круша Моисанитот е поставен Во Поставување На Канџи На Златната Плетенка Врежана Стебло на овој елегантен Веренички Прстен Моисанит Пасијанс со Скриени Моисанитни Камења, за елегантен изглед.• Овој грациозен Прстен За Пасијанс Од Моисанит Од 1,50 кт Е обликуван Во Златен Метал и е достапен во Розово Злато, Бело Злато и Жолто Злато.* Направете го овој најочекуван ден поспецијален и незаборавен со презентирање На Овој Веренички Прстен Во Форма На Круша Во Форма НА Д-НАСПРОТИ 1 на вашата дама љубов.• Розек Накит обезбедува широк спектар на буџетски пријателски Солза Ангажман Прстени За Жени.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI122210190 Ring Големина : Големина НА САД 6.50 14k Варијација На Жолто Злато Вкупна Тежина На Камен : 1.3797 Каратметална Тежина : 3.10 Gm Метална Чистота : 14k Бело/Жолто Злато (Контакт ЗА 10k, 18k Златен 100% Сертифициран Moissanite Прстен е направен Со D Боја НАСПРОТИ 1 Јасност Одделение Моисанит Во Злато. Направете Засекогаш Ветување со овој истакнат Веренички Прстен во Облик на Круша. Врежаниот Прстен е уникатен стил во кој некои мотиви се врежани над стеблото, давајќи му гроздобер и стилски изглед. Добијте Го Прстенот За Посветеност На Вашата Жена Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние исто така обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, така што ќе можете да избегнете метеж во последен момент Да имате Совршен Прстен за да се вклопи. Сите Наши Свадбени Веренички Прстени пристигнуваат Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека се Подготвени за Предлог и Направете Го Вашиот Голем Ден незаборавен За Цел Живот. Росек Накит уверува Експресна И Бесплатна Испорака на Вашите Нарачки заедно со Сертификат за Автентичност за Задоволство на Клиентите. Добијте 30-Дневна бесплатна политика За Враќање. Росек Накит се грижи да им обезбеди На Купувачите Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Веренички Прстени за Жени и Мажи. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработени Прстени Високи Етички Стандарди. Достапни СМЕ 24Х7 ЗА Помош и Задоволство на Клиентите.

Им се допаѓа и на купувачите..