• Ново
Здрави Раси Ших-Пу Здрави Третира Премиум Протеински Каснувања Пилешко Куче Третира оз
zoom_in

Здрави Раси Ших-Пу Здрави Третира Премиум Протеински Каснувања Пилешко Куче Третира оз

DEN 224.32

Износ
check Во продавницата.

Здрави Раси Здрави Третирања Каснувања Од Врвни Протеини Третирањата За Пилешки Кучиња се идеални за кучиња од сите возрасти и големини благодарение на месото со еден извор под 4 калории. Овие се совршени за диети кои бараат минимални калории додека сакате да го наградите вашето куче. Нашите солени задоволства со вкус на пилешко се одлични за употреба како тренинг или исто толку вкусна награда за вашето куче, без пченица, пченка и соја. Вашето куче ќе ги сака! Понудете протеин од месо со еден извор. Овие меки џвакања се еластични, што го олеснува кршењето на помали парчиња. Без пченка, пченица и соја. Секој третман е под 4 калории, идеално лекување при броење калории.

Им се допаѓа и на купувачите..