• Ново
Hirsh Pro широк фиока метал латерална датотека за дома и канцеларија, држи писмо, легални и висечки папки, кит
zoom_in

Hirsh Pro широк фиока метал латерална датотека за дома и канцеларија, држи писмо, легални и висечки папки, кит

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Овој кабинет за латерално поднесување на комерцијални одделенија од 36 in. Прецизната суспензија што носи топка овозможува тивка употреба во вашето зафатено канцелариско опкружување. Целосно собрана челична конструкција со армирана база. Не-порозната површина е лесна за чистење. Системот за блокирање спречува вртење само со дозволување на една фиока отворена истовремено. Двојните шипки за заклучување и заклучувањето на јадрото доаѓаат стандард. Единицата вклучува шини за закачување, држачи за магнетна етикета и четири плочки за прилагодување на израмнување. Greenguard злато овластено за квалитет на воздухот во затворен простор. Ги исполнува или ги надминува стандардите ANSI-бифма. ТАА во согласност. Ограничена гаранција за живот. Боја : Суспензијата со топка со топка со топка од комерцијално одделение овозможува целосно натоварените фиоки да се отворат со леснотија. Издржлива, целосно склопена челична конструкција со не-порозна површина е лесна за чистење. Вклучени се Хангреилс, противтежа, четири прилагодливи плочки за израмнување и вклучени држачи за магнетна етикета. Вклучено е вклучено за да се задржи содржината на сите фиоки безбедни. Засилена основна конструкција за дополнителна структурна ригидност. Системот за блокирање на фиоките го инхибира Tipover. Двојните шипки за заклучување ги обезбедуваат двете страни на фиоките. Сместува датотеки со букви, правни и висини со големина на А4. Ракува со целосна ширина J-j-pull. Ограничена гаранција за живот. Ги исполнува или ги надминува стандардите ANSI-бифма. Сертифициран злато Greenguard. Заврши од палто во прав. Hirsh Pro 36 инчи широк 2 фиока метал латерална датотека за дома и канцеларија, има букви, правни и папки што висат А4, кит.

Им се допаѓа и на купувачите..