• Ново
Мистериозна Сина Земја Мексикански Елемент Гравирање Прстен Прилагодлив Љубов Свадба Ангажман
zoom_in

Мистериозна Сина Земја Мексикански Елемент Гравирање Прстен Прилагодлив Љубов Свадба Ангажман

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : големина На Прстен : дијаметар на дискот : 1,8 см / 0,7 инчи класификација : Прстен Карактеристика : -Едноставен убав прстен,деликатно изработен за свадба или свршувачка-Спакуван во нашата кутија за накит како подарок,подготвен да му подарите на саканата личност-Идеален секојдневен накит за жени-Малку свиткајте го прстенот За да се прилагоди на вашата големина,тоа е отворен прстен-Совршен За секакви прилики,вклучувајќи Годишнина,Роденден,Божиќ,Секојдневна Мода,дипломирање,денот на мајката,денот на вљубените и повеќематеријал : количина на Метален Пакет : 1 x прстеновој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Мистериозна Сина Земја Мексикански Елемент Гравирање Прстен Прилагодливи Љубов Свадба Ангажман.

Им се допаѓа и на купувачите..