• Ново
Традиционална површина килим цветни сиви распрскувачи на затворен простор лесен за чистење
zoom_in

Традиционална површина килим цветни сиви распрскувачи на затворен простор лесен за чистење

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Глобален килим за подрачје на глам, инспириран од мароканската плочка. Живописно обоена со селективно избрана палета за да остане во чекор со денешните трендови. Одлично за дневна соба, трпезарија, студентски дом или спална соба, но може да се користи во кој било затворен простор. Традиционален килим со 2x3 подрачје (2 'x 3') цветно сиво расејување на затворено лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна сива сенка. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Им се допаѓа и на купувачите..