• Ново
Ретраксон Стигнале Камион Кревет Тоно Покритие
zoom_in

Ретраксон Стигнале Камион Кревет Тоно Покритие

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Заврши : Мат Црна. Ретраксонот МХ е поддржан и со 1-годишна гаранција. НЕСПОРЕДЛИВА РАЗНОВРСНОСТ. Влечете и складирајте што било од полн кревет прекривка до делумно отворен капак за вашата скала и знајте дека вашиот товар е безбеден. Дајте му на вашиот камион подобрена функционалност и нов елегантен изглед за кратко време! Овој капак што може да се повлече е лесен за инсталирање сами или со пријател. Овој капак доаѓа со клуч за цврсто заклучување на капакот на тоното во која било положба долж шините. Ретракс вложува максимални напори да увери дека неговите производи исполнуваат високи стандарди за квалитет и издржливост, за да можете да имате мир на умот знаејќи Дека Ретраксонот МХ е поддржан со 1-годишна целосна гаранција, а потоа ограничена доживотна гаранција после тоа!. Одговара 2009-2018, 2019-20 Класичен Доџ Овен 1500 5 ' 7 "Кревет (67. Капакот има запечатен топчест валчест систем кој лесно се лизга по шината без потреба од ремени за влечење, прилепувања или пружини. Изработен од издржлив едноделен поликарбонат материјал овој капак што се повлекува е без шарки што собираат прашина и ја попречуваат подвижноста.

Им се допаѓа и на купувачите..