• Ново
Инктастичен Еднорог Патриотски Подарок За Одмор Од 4 јули Мало Момче Или Мало Девојче Маица
zoom_in

Инктастичен Еднорог Патриотски Подарок За Одмор Од 4 јули Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Црвена Бела И сина Маица за еднорог За забави на денот на Независноста на 4 јули или излети За Денот на Споменот. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Еднорог Патриотски 4 јули Празник Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Пинк 4Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. споменик на денот на независноста симпатична црвена бела сина деца фантазија момчиња девојчиња подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека облека hws.

Им се допаѓа и на купувачите..