• Ново
Алохаидивио Тера И Скај Дуксери Клиренс, Женска Лабава Маица Ракави со Средна должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови
zoom_in

Алохаидивио Тера И Скај Дуксери Клиренс, Женска Лабава Маица Ракави со Средна должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Женска Мода Печатена Лабава Маица со Средна должина 3/4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени tops Size Size.US Ukeubustsleevelengthxxxx-Големи 121642118cm/46.46"48cm/18.90"68cm/26.77" Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 118cm/46.46"ракав : 48cm/18.90" Должина : 68cm/26.77 " Есенски Долги Ракави Врвови, Зимски Врв за Жени. Есенски Клиренс Врв За Жени, Женски Плус-големина Врв. дуксери за жени,Дуксери За Жени. женска есенска блуза, женски дуксери со патенти. жените дуксери дозвола, Црн петок, Сајбер понеделник.

Им се допаѓа и на купувачите..