• Ново
Штрунген Машки Џемпер Со Патент Печатен Моден Џемпер Со Качулка
zoom_in

Штрунген Машки Џемпер Со Патент Печатен Моден Џемпер Со Качулка

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Машки Џемпер Со Патент Печатен Моден Џемпер Со Качулкапроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Секој ден е среќен што го има. 6.Носете памук и коноп за да го изладите летото со домот. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Мажи Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Спојување Стил на боја : Секојдневен, спортски ракав должина : Долги ракави Се Вклопуваат : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Машки Hoodies Size Bust Shoulder Sleeve Lengthm115cm/45.28"51cm/20.08"65cm/25.59"72cm/28.35"L120cm/47.24"53cm/20.87"66cm/25.98"74cm/29.13"XL125cm/49.21"55cm/21.65"67cm/26.38"76cm/29.92"XXL130cm/51.18"57cm/22.44"68cm/26.77"78cm/30.71"XXXL135cm/53.15"59cm/23.23"69cm/27.17"80cm/31.50" Size : MBust : 115cm/45.28"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 120cm/47.24"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 125cm/49.21"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 130cm/51.18"Shoulder : 57cm/22.44"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLBust : 135cm/53.15"Shoulder : 59cm/23.23"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 80cm/31.50" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 115см/45.28" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 65см/25.59" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Биста : 120см/47.24" Рамо : 53см/20.87" Ракав : 66см/25.98" Совршен За секојдневна облека, работа, секојдневно носење, трчање, пешачење, Отворено, Џогирање, возење велосипед, голф, патување спортска Облека и така натаму. јакни стојат јака со ребро, плетени ребро манжетни и полите, нови предмети за пролет, fall и зима. лесен ветробран, ветер, тенок фит, мек, удобен и дише. Со издржливо затворање на патент со целосна должина, како и затворање на копчињата за дополнителна заштита. Машинско Перење.

Им се допаѓа и на купувачите..