• Ново
Ханас Долна Облека Долна Облека Метална Текстура Имитација На Кожени Панталони За Пливање Машки Шорцеви Жешка Розова XL
zoom_in

Ханас Долна Облека Долна Облека Метална Текстура Имитација На Кожени Панталони За Пливање Машки Шорцеви Жешка Розова XL

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Големина : М Половината : 70-80см/27,56-31,50"Големина : Л Половината : 80-88см/31,50-34,65"Големина : XL Половината : 88-105см/34,65-41,34"Големина : XXL Половината : 105-118см/41,34-46,46"Пол : Менсит ќе направи да изгледате повеќе секси100% сосема Нов и квалитетен.дише и удобно материјал : Памук : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со size.It Може да се купи за себе или за семејниот стил : Боксерскиот Краток Пакет Вклучува : 1 Компјутер Тип На Долна Облека : Букваима повеќе од една боја и големина за да изберете.Сезона : Четири сезони табелата со големини на клиенти е во делот слика, ве молиме внимателно прочитајте ја. Висококвалитетни материјали, одлична изработка, издржливи. Разновиден избор за секоја пригода; Исполнете ја целата ваша побарувачка и лесно одете; се Грижи за вас на внимателен начин. Класичната силуета останува актуелна и кул со отпечатоци. Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. Погоден за мажи од сите возрасти, ве молиме потврдете ги информациите за големината пред да купите~.

Им се допаѓа и на купувачите..