• Ново
Женски Здолништа Плус Големина А-Линија Сјајна Мини Мода Секојдневно Разгорено Плисирано Здолниште
zoom_in

Женски Здолништа Плус Големина А-Линија Сјајна Мини Мода Секојдневно Разгорено Плисирано Здолниште

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Стил : Мода3.Ќе станете помлади тип на фит : Тип На Лабава Шема : боја 4.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Тип на ставка : Стил На Тесна Панталона : Модниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Тип На Здолниште : Висок струк5.Специјален дизајн на вратот2. Кампусот Стил1.Дизајн На Карактеристики На Кампусот Материјал : табела Со полиестерски влакна : . Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Должина : 47см/18.50" Половината : 66см/25.98"Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Должина : 48см/18.90" Половината : 70см/27.56"Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Должина : 49см/19.29" Половината : 74см/29.13"големина : Xl Сад Големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 Должина : 50см/19.69" Половината : 78СМ/30.71" Здолништа За Жени трендовски. бело мини здолниште. црно здолниште за жени. 3.Ќе Станете Помлади. 2. Кампусот Стил. Тип На Половината : Висок Струк. 1.Дизајн На Карактеристики На Кампусот. Фит Тип : Лабава.

Им се допаѓа и на купувачите..