• Ново
Сорта на шеќерна Нафора Со Ванила, Чоколадо и Јагода
zoom_in

Сорта на шеќерна Нафора Со Ванила, Чоколадо и Јагода

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Шеќерна Нафора Сорта Пакет Со Ванила, Чоколадо и Јагода 2.75 Мл Пакување од 12 12 пакувања од 2.75 Мл Кеблер Шеќерни Нафора во 3 уникатни вкусови. Четири 2.75 мл пакувања На Кеблер Чоколадо Шеќер Вафли. Четири 2.75 мл пакувања На Кеблер Јагода Шеќер Нафора. Четири 2.75 мл пакувања На Кеблер Ванила Шеќер Вафли. Практично и подготвено за сервирање во секое време како закуска или слатко уживање!. Зошто трошат тони пари за случаи на секој кога можете да ги добиете сите вкусови што ги сакате во едно погодно пакување.

Им се допаѓа и на купувачите..