• Ново
Омилен вентилатор - МЛБ Револвер Кап, Детроит тигри
zoom_in

Омилен вентилатор - МЛБ Револвер Кап, Детроит тигри

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Омилен фан - МЛБ Револвер Кап, Детроит Тигерс - Оваа удобна и стилска омилена капа на вентилаторот со затворање на Велкро ќе го покаже вашиот одличен стил и поддршка за вашиот омилен тим на МЛБ. Една големина најмногу одговара. Направено од Твил. • Една големина се вклопува. • Направено од Твил. • Машински пеење.

Им се допаѓа и на купувачите..