• Ново
Бисер Ѓердан Циркон Приврзок Ѓердан Бисер Накит Свадба Роденден Божиќ Подарок
zoom_in

Бисер Ѓердан Циркон Приврзок Ѓердан Бисер Накит Свадба Роденден Божиќ Подарок

DEN 254.08

Износ
check Во продавницата.

Опис r. r.Совршен За свадба, годишнина, матурска забава, вечера, Божиќ, Денот на Вљубените, роденденска забава, Ноќта на Вештерките или која било пригода што сакате да бидете пошармантни. Одличен подарок за вашата мајка, ќерка, сопруга или пријатели на роденден, Ден на Благодарноста, Свадба, Ден на Мајката, Ден на Вљубените итн.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Како Што Е Прикажаноr. - Материјал : S925 сребро, бисерr. - Големина : 54,00 X2, 00 X0, 50cm/21, 22 X0, 79 X0,20in r. - Полн Со шарм, ве прави да изгледате попривлечно, во голема мера ја покажуваат убавината и елеганцијата на жените.р. - неговиот посебен и моден дизајн ќе направи да изгледате уникатно . Одлично одговара на секој моден стил.р. - Соодветен ѓердан од бисери за дипломирање, свршувачка, свадба, годишнина, роденден, нова година, Денот На Вљубените, Божиќ итн.р. - Лесно одговарајте на вашата различна облека, џемпер, палто, шал, правејќи ве поелегантни секој ден.р. - овој ѓердан со украс на бисери е со мала тежина, носењето нема да направи да се чувствувате непријатно . Полн со шарм, направи да изгледате попривлечно, во голема мера ја покажуваат убавината и елеганцијата на жените. Неговиот посебен и моден дизајн ќе направи да изгледате уникатно. Одлично одговара на секој моден стил. Погоден ѓердан од бисери за дипломирање, свршувачка, свадба, годишнина, роденден, нова година, Денот На Вљубените, Божиќ итн. Лесно одговарајте на вашата различна облека, џемпер, палто, шал, правејќи ве поелегантни секој ден. Овој ѓердан со украс на бисери е со мала тежина, носењето нема да направи да се чувствувате непријатно.

Им се допаѓа и на купувачите..