• Ново
Ајомет Женски Модни Патики Чевли На Отворено Секојдневно Удобно На Женски Мрежести Стапала За Трчање Лизгачки Спортски Чевли женски чевли, Зелена 9.5
zoom_in

Ајомет Женски Модни Патики Чевли На Отворено Секојдневно Удобно На Женски Мрежести Стапала За Трчање Лизгачки Спортски Чевли

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Женски Модни Патики Чевли На Отворено Секојдневно Удобно На Женски Мрежести Стапала За Трчање Лизгачки Спортски Чевли Женски чевли Метод на затворање : Лизгање. 2. обични чевли,чевли На Плажа, Нелизгачки, лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување!. Опис. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Рамен со. Единствен Материјал : Гума. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Стил : Секојдневен,Едноставен,Спортски. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. 1. материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. Чевли Пета Висока : 3см. Горниот Материјал : Мрежа. Погодна Пригода : Одмор, Банкет. ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. Сцени : Отворено,Модно Слободно Време. Пол : Жени. Висина на платформата : 1,5 см. Пакет : 1 Пар Женски Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Удобен и Стилски Дизајн : Чевлите За Одење Ајомет нудат совршена комбинација на смирувачка удобност и стил, што ги прави идеални за секојдневни трчања. Горниот дел од плетената мрежа што дише и уникатните ѓонови од саќе обезбедуваат удобно и стилско вклопување што убаво ги обвиткува вашите стапала. Крајна Апсорпција На Удари : стапалата од саќе на овие чевли се дизајнирани да апсорбираат шок кога се во контакт со земјата, нудејќи одлично амортизирање и спречувајќи непотребни повреди на стапалата и грбот. Резултатот е ослободувачко чувство со дополнително отскокнување што ги прави вашите чекори да се чувствуваат брзо и лесно. Одлична Влечна Сила : со уникатна шема на шарите, овие чевли обезбедуваат одлична влечна шема на сите терени, елиминирајќи ја грижата за лизгање. Мрежа за дишење : горниот дел од овие чевли што дише со ултра-дише комбинира удобност и издржливост, осигурувајќи дека вашите стапала остануваат свежи и суви во текот на целиот ден. Исто така, спречува триење и развој на плускавци или грчеви. Подобрена Поддршка За Стапалата : Чевлите За Одење Ајомет се дизајнирани со совршена потпора за лак и подлога за потпетици за да обезбедат правилна распределба на тежината и држење на телото. Одвоениот јазик и издржливите врвки овозможуваат лесно лизгање и исклучување и ја одржуваат ногата безбедна кога е затегната.

Им се допаѓа и на купувачите..