• Ново
Cutie пита сонувачи бебе девојче и дете девојче со долг ракав, сет на памучни пижами, 4-парчиња
zoom_in

Cutie пита сонувачи бебе девојче и дете девојче со долг ракав, сет на памучни пижами, 4-парчиња

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој супер-слатка чиста пита сонувачи сонувачи памук пижама се одликува со симпатична графика на пријатни p J панталони и долги ракави за лесно облекување во спиењето. Сет на пижами од 4 парчиња : 2 маички за спиење и 2 пара панталони PJ. Врвот : екипаж со детали за лак; долги ракави; Графички фронт или печатење на сите. Панталони : стајлинг за влечење; еластична лента за половината; печатење на сите. 100% памучни пижами не се ретардирани со пламен и треба да се вклопуваат во ситница . 100% памук. Машина за перење. Увезени. Памук со долги ракави памук сет за девојки од пита од кутии.

Им се допаѓа и на купувачите..