• Ново
Обични Букви Заспани Кошули Со Кружен Врат До Лактот Сиви Женски Ноќници И Кошули За Спиење
zoom_in

Обични Букви Заспани Кошули Со Кружен Врат До Лактот Сиви Женски Ноќници И Кошули За Спиење

DEN 447.84

Износ
check Во продавницата.

Обични Букви Заспани Кошули Со Кружен Врат До Лактот Сиви Женски Ноќници И Кошули ЗА Спиење ХХЛ (14) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Сиви Секојдневни Кошули За Спиење Со Букви Женски Ноќници И Кошули За Спиење Жени Ноќници За Спиење И Дневна Ноќници И Кошули За Спиење Големина И Вклопување(инч)Должина На ракавот Во сад Должина На Бистата На Половината На Рамената Должина 2 XS 7 40.6 20.6 42.5 48.4 4 S 7.1 42.1 21.3 44.1 49.2 6 M 7.2 43.7 22 45.7 50 8/10 Л 7.4 46.1 23.1 48 50.8 12 Xl 7.5 48.4 24.2 50.4 51.6 14 Xxl 7.7 50.8 25.3 52.8 52.4 ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ПРОВЕРЕТЕ ГИ ДЕТАЛИТЕ ЗА НАШАТА ГОЛЕМИНА ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Сива Обична Буква Заспани Кошули Со Кружен Врат До Лактот Женски Ноќници И Кошули ЗА СПИЕЊЕ XXL (14). Писмо Женски Ноќници И Кошули За Спиење Лактот Должина Не-Се Протега сива XXL_USA големина (14). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПОВОД : секојдневно,носење сон,носење салон,породилно носење во слободно време ,релаксирачки живот,ноќна облека, свадба, меден месец, забава. Боја : Сива. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Писмо. Тип : Кошули За Спиење. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Половина Ракав. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 6% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Ianпска Облека : Да. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Им се допаѓа и на купувачите..