• Ново
Бесплатно собрание женско високо порасна барел панталони, 26? Inseam, големини 0-18
zoom_in

Бесплатно собрание женско високо порасна барел панталони, 26? Inseam, големини 0-18

DEN 336.00

Износ
check Во продавницата.

Ви треба свеж изглед? Панталоните за бесплатни собранија на барел ја одржуваат вашата обична игра силна. Панталоните со барел се супер ласкави : тие се високи половини, со широко исечена нога што се наоѓа на глуждот. Додадете ги карго џебовите и тоа е како тие да ги земат најдобрите делови од сите ваши омилени и ги навиваа во еден неверојатен стил. Сè што можеме да кажеме е да! Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 26 ”inseam. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Полу назад еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови, две џебови од задниот дел и два товарни џебови. Карактеристики : јамки на ременот; исечена должина; опремени глуждови; шевови на колена. Pantsенски високи панталони за товарни барел од бесплатно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..