• Ново
Време и време женски милениум се повлекуваат на пантолоните
zoom_in

Време и време женски милениум се повлекуваат на пантолоните

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овие женски милениум што влечеа панталони се идеална опција за облекување. Не само што ќе изгледате полирано и подготвено за работа, повлекувањето на стилизирање и истегнување ткаенина ќе ве одржува удобно цел ден. Панталоните се изработени од супер истегнување ткаенина која има прекрасно враќање и закрепнување. Тие се карактеризираат со предни џебови и 31 "Inseam. Повлечете го стилизирањето; 31" редовен инсејм; 29 "Petite Inseam; Super Stretch Millennium ткаенина; мешавина од рајон најлон; предни џебови; машина што се мие.

Им се допаѓа и на купувачите..