• Ново
Рафинираното рафинирано рафинирано легло на лустење, xlarge, еспресо, модерен стил
zoom_in

Рафинираното рафинирано рафинирано легло на лустење, xlarge, еспресо, модерен стил

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Кабинет толку стилски, само вие ќе знаете дека крие грозен, миризлива тава за легло. Делуксот на рафинираната кутија за отпадоци од рафинираната палета ви овозможува да го прилагодите вашиот кабинет со неколку стилови на предните панели и нозете, како и бои за да изберете од вистински да одговараат на декор на вашиот дом. Прикажува прекрасен даб фурнир додека нејзината насликана површина помага да се одврати течноста. Овој кабинет не е само шик, туку и богат со карактеристики. Внатрешно, залутаното легло е контејнер со пластична лагер за легло, додека врвната фиока ви овозможува да ги чувате додатоците за легло. Однадвор, влезниот панел може да се собере од левата или десната страна, овозможувајќи ви да го поставите овој кабинет за кутии за легло, каде што сметате дека е соодветно. Мирис се одржува на минимум со слотови за вентилација што можат да држат универзални филтри за јаглерод (не се вклучени). Загрижени за вашата мачка што следи легло на подот кога ќе излезат? Само додадете дополнителен улов на легло (продадено одделно) за да стапите паднати легло. Со рафинираната кутија за отпадоци, само вие и вашата мачка ќе знаете каде престојува тавата за легло. Xlarge Model одговара на повеќето електрични кутии за легло и џамбо пластични тави за легло. Задната дупка сместува електричен кабел. Белешка : Потребно е склопување. Вклучени алатки. Линтер за легло не е докажано, фиоката сè уште е потребна. Дизајнот може да се прилагоди со разни панели и нозе; Внатрешната пластична лагер за легло со високи wallsидови содржи залутано легло; Нуди врвна фиока за складирање за додатоци за легло; Wallsидови реверзибилни за лево или десно влез; Задните слотови за вентилација одговараат на универзалните филтри за мирис на јаглерод (не се вклучени); Одговара на електрични кутии за отпадоци, вклучувајќи легло слугинка Елита®, легло слугинка елита мега, лажичка бесплатна и Pet Mate Performa®.

Им се допаѓа и на купувачите..