• Ново
И атлетски чевли за помош на момчето
zoom_in

И атлетски чевли за помош на момчето

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ги активни и агресивни во последните моменти од четвртата четвртина со асистенцијата АНД1. И асистентни чевли за асистенција на момчињата : Синтетички горе. Традиционално затворање на чипка. Подигната нога за дополнителна удобност. Не-означување на надворешната страна на TPR за флексибилност и издржливост.

Им се допаѓа и на купувачите..