• Ново
Кингстон Месинг ЦЦ44405ДЛ 1 2 ФИП 1 2 ОД Комп Агол Стоп Вентил, Масло Нанесуваат Бронза
zoom_in

Кингстон Месинг ЦЦ44405ДЛ 1 2 ФИП 1 2 ОД Комп Агол Стоп Вентил, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Кингстон Месинг затворачките вентили се произведени според највисоките стандарди за квалитет кои нудат сигурни перформанси и супериорен квалитет со исклучителна вредност. Изградени да траат со лесно отстранлива рачка, овие вентили се дизајнирани да бидат без истекување со различни завршетоци кои се отпорни на корозија и покажуваат префинет изглед. Користете за да ја исклучите водата на изворот. Цврста месинг конструкција. Анти-заплени нерѓосувачки челик топката шема вентил. Операција со четвртина вртење. Премиум боја заврши се спротивстави на оцрнување и корозија. Вклучен е топол и ладен индекс. Апликација за аголен вентил. Лесната инсталација ви заштедува време и напор.

Им се допаѓа и на купувачите..