• Ново
Трговска марка ликовна уметност модерна дипломатија Канвас уметност од oshош Биер, црна мат, црна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност модерна дипломатија Канвас уметност од oshош Биер, црна мат, црна рамка

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметност „модерна дипломатија“ платно уметност од oshош Биер, Црна мат, Црна рамка : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..