• Ново
1 10CT TDW Diamond 10K жолто злато бајпас лисја мода
zoom_in

1 10CT TDW Diamond 10K жолто злато бајпас лисја мода

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Прекрасно дизајниран, овој разигран дијамантски прстен е прекрасен изглед. Изработено во 10к жолто злато, прстенот прикажува 10 пенливи кружни дијаманти, поставени на заобиколувачки лисја што личи на лист. Завршено на светла лак, овој прстен е дизајниран да го воодушеви. Империјал 1/10 CT TDW Diamond 10 K жолто злато бајпас лисја мода (I-J, I2).

Им се допаѓа и на купувачите..