• Ново
Трговска марка ликовна уметност Харингтон коњ живи платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Харингтон коњ живи платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, сребрена рамка

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Харингтон коњ жив“ платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, сребрена рамка : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..