• Ново
Се прашувам копче со долг ракав со долги ракави нагоре карирана кошула
zoom_in

Се прашувам копче со долг ракав со долги ракави нагоре карирана кошула

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Зачувајте се на оваа маичка со карирана кошула на момчињата на Wonder Nation за вашиот млад човек. Добро е во текот на целата година. Овие карирани кошули се лесни за совпаѓање со панталони или фармерки. Машинско миење ладно. Означете бесплатно за дополнителна удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..