• Ново
Варли Ермит рак Премиум храна, 0. Оз
zoom_in

Варли Ермит рак Премиум храна, 0. Оз

DEN 687.84

Износ
check Во продавницата.

Чувајте го вашето домашно милениче среќно и задоволно од премија од рак на рак од премија Вардили. Направено е со сите природни состојки и има 100 проценти цели ракчиња, исушени на врвна свежина. Храната на Вардли, 0,4 мл, е формулирана со сите основни хранливи материи што ви се потребни на вашето мало милениче за балансирана диета и здрав живот. Лесно е да се користи, запечатува запечати за да се спречат хаос и доаѓаат со специфични упатства за хранење за да се обезбедат најдобрите перформанси. Вармит ПРЕМЕНСКИ ПРЕМИУМ ХРАНА, 0,4 мл : сите природни состојки. Содржи основни хранливи материи за балансирана диета. 100% цела сушена храна од ракчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..