• Ново
Crabby врамени сликарски уметнички отпечатоци
zoom_in

Crabby врамени сликарски уметнички отпечатоци

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа крава врамена wallидна уметност, има распрскувачи на тонови на накит и фини детали кои создаваат прекрасна акварел печатење на рак, совршено за уметничко цветање на акварел или наутички шарм на прикажаниот рак. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамно. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Им се допаѓа и на купувачите..