• Ново
Мис на библиотеката врамена за печатење во сликарство
zoom_in

Мис на библиотеката врамена за печатење во сликарство

DEN 1199.84

Износ
check Во продавницата.

Создадено со Go-Mutters и страствен читатели на ум, ова печатење со акварел за сликање прикажува зачудувачки пар нијанси поставени на магацинот на класични читања. Со своите лесни пастели и почит до фината литература, ова парче е сè што ви треба за да предизвикате значаен дијалог и зачинете го вашиот ентериер. Ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно рамка. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Алисон Петри. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Им се допаѓа и на купувачите..