• Ново
Вокер 255- Производите на Вокер се вклопуваат во избор: 1991- Плимут признание, 1991 година- Доџ дух
zoom_in

Вокер 255- Производите на Вокер се вклопуваат во избор: 1991- Плимут признание, 1991 година- Доџ дух

DEN 2303.84

Износ
check Во продавницата.

Производи на Вокер Производи Регулаторот за притисок на вбризгување на гориво изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме регулатор за притисок на вбризгување на гориво за буквално секој автомобил на патот денес. Производите на Вокер Производи Регулаторот за вбризгување на притисок на гориво се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Walker 255-1087 Walker Products Fits Select : 1991-1995 Plymouth Acclaim 4 Cyl 2,5 L 1991-1995 Dodge Spirit 4 Cyl 2,5 L 1991 Dodge Shadow 4 Cyl 2,5 L 1992-1994 Dodge Shadow 4 Cyl 2.2 L 1991-1993 Chrysler Lebaron 4 Cyl. 2,5 L 1991-1995 Dodge Caravan 4 Cyl 2,5 L 1991-1995 Plymouth Voyager 4 Cyl 2,5 L 1991-1994 Plymouth Sundance 4 Cyl 2,5 L 1991-1993 Dodge Daytona 4 Cyl 2,5 L 1991 Chrysler Dynasty 4 Cyl 2,5 L 1992-19933333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333 каде се Dodge Daytona. 4 цилиндри 2,5 l и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..