• Ново
Скоро природен вештачки цветен аранжман на Центарот на Лили
zoom_in

Скоро природен вештачки цветен аранжман на Центарот на Лили

DEN 639.68

Износ
check Во продавницата.

Вештачката крин е совршен центар за вашата трпезарија, растителна полица или која било друга рамна површина во вашиот дом кога е опкружена со други зеленило и стакло. Со лесно залепените розови и бели лилјани, содржи мала количина зеленило што ги надополнува бројните цути. Тоа е одлично парче за омекнување на атмосферата во која било просторија. Бесплатно одржување, убавина во текот на целата година.

Им се допаѓа и на купувачите..