• Ново
Долна облека За Жени, Прерамка Девојка Дами Квадратни Вратот Долна Облека Денот На Вљубените Кука И Јамка Мрежеста Долна Облека За Жени
zoom_in

Долна облека За Жени, Прерамка Девојка Дами Квадратни Вратот Долна Облека Денот На Вљубените Кука И Јамка Мрежеста Долна Облека

DEN 271.68

Износ
check Во продавницата.

Женската колекција ПОРОПЛ вклучува долна облека, јакни, Маици, кошули, блузи и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина. Стиловите на долна облека се разновидни и вклучуваат : безжични градници, градници со долна жица, спортски градници, градници за склекови и еротска долна облека. Оваа долна облека е тајната за да ви помогне да одржите убава фигура и да ги истакнете прекрасните облини на вашето тело. Еластичните страни и трегерите обезбедуваат исклучителна удобност; прекрасно ќе го нагласи вашето деколте и ќе ве направи гламурозни. Неговите стилови се како што следува : . Женска Долна Облека, Женска Секси Долна Облека, Женска Секси Непослушна Долна Облека, Долна Облека Со Плус Големина, Женска Секси Непослушна Долна облека За Секс/Игри, Женска Долна Облека, Спиење И Слободно Време Плус Големина Женска Долна Облека, Женска Долна Облека, Женска Долна Облека Со Плус Големина итн. ПОРОПЛ Долна Облека За Жени, Ремени Девојка Дами Квадратни Вратот Долна Облека Денот На Вљубените Кука И Јамка Мрежеста Долна облека За Жени. Големина Табела : Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 58см/22.83 "Биста : 73-92см/28.74-36.22" Половината : 70см/27.56 "Колк : 102см/40.16". Спецификации : Бои : Црна Големина : 8 материјал : Полиестер Карактеристики : Изберете ја големината според вашата големина. Овој стил е мек, удобен, лесен и дише. Секси долна облека е дизајнирана да создаде совршен изглед на песочен часовник. Погоден за промовирање на емотивниот живот на мажот и жената. Рачно миење одделно во ладна вода, не користете машина. Сезона : Цела сезона. Пол : Жени. Повод : Секси. Материјал : Полиестер. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен,Секси. Должина на ракавот : Без Ракави. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Што добивате : 1 Комплет Женска Долна Облека.

Им се допаѓа и на купувачите..