• Ново
Малку starвезда органско бебе уникатно 2pk џемпери ромери, со големина на новороденчиња- месеци
zoom_in

Малку starвезда органско бебе уникатно 2pk џемпери ромери, со големина на новороденчиња- месеци

DEN 633.44

Износ
check Во продавницата.

Вашето дете ќе сака да ги носи своите мали starвездени органски џемпери ромери. Сетот вклучува 2 роматери со џемпери со долги ракави, давајќи им опции за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Удобните и лесни за носење ромпери се совршени за време на игра. Можете да изберете да го носите сам или слоевит со каросерии и панталони во поладно време. Snap Clotch за лесно вклучување и исклучување и брза промена на пелена. Малиот starвезден органски џемпер на џемпери вклучуваат 2 ромотери со џемпери со долги ракави. Snap Clotch лесно вклучено и исклучено. Измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени комбинации во топло или ладно време. ОЕКО-Текс и сертифицирани се овластени. 100% чист органски памук. Машинско миење и суво суво.

Им се допаѓа и на купувачите..