• Ново
Midea 25, BTU 230V Air Clater Clater Smart Window со далечински управувач, бел, MAW25S2WWT
zoom_in

Midea 25, BTU 230V Air Clater Clater Smart Window со далечински управувач, бел, MAW25S2WWT

DEN 3023.84

Износ
check Во продавницата.

Далечински управувач со удобност : Далечинскиот управувач на удобност ја одржува собната температура со прилагодување на јачината на ладењето врз основа на локацијата на далечинскиот управувач. Наменето за простори со средна големина : се лади до 15000 кв.

Им се допаѓа и на купувачите..