• Ново
Продавници за слатки домови пријатно цврсто современо живеење и спална соба мека килим, 5'3 7 ', зелена овална со чаша
zoom_in

Продавници за слатки домови пријатно цврсто современо живеење и спална соба мека килим, 5'3 7 ', зелена овална со чаша

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Cozy Collection Collection има едноставна, но софистицирана фузија на традиционалниот мотив на марокански трелис или цврст дизајн и современа конструкција на Shag за уреден изглед што елегантно акценти најмногу мебел и подови со лесен за дизајн. Машинско изработено со врвен квалитет, поддршката на јута и мекиот полипропиленски куп нудат отпорност на абење, дамки и избледени, што го прави овој килим да се сервисира за долги години да дојде на широк спектар на подови како луксузно, модерно и трендовско ажурирање, вклучувајќи тешки сообраќајни области Како дневна соба, трпезарија, тинејџерска соба, соба за гости, расадник соба, ТВ соба, детска соба, влез, соба за живеење, спална соба, семејна соба, скалила, фоаје, влезови и ходници. Ги штити вашите подови, како и дејствува како амортизер на бучава. Мекиот анти-дата и купот без барака нуди свежо и пријатно чувство и лесно одржување, како и обезбедување на безбеден и удобен простор за вашите деца, гости и миленичиња. Достапно во богат асортиман на големини, форми и бои, овој килим за семејно подрачје е исто така одличен начин за повторно правење просторија без да се крши банката и идеален подарок за празници и родендени. Ако барате удобна и релаксирачка околина за вашето утринско кафе, вечерна вечера или среќни часови во вашиот дом или канцеларија, овој бушав килим е она што ви треба. Ажурирајте го секој простор во вашиот дом веднаш и без напор кога ќе го искористите овој стилски килим. "Ова лесно може да се дизајнира прекрасна цврста ситница за тресење на килим е достапен во најразлични големини за да одговараат и да се ажурираат секоја просторија или мебел во вашата куќа. Облечете ги вашите подови со предност на неутралниот дизајн на овој килим со килим, кој хармонично се меша со повеќето подови и мебел. Загрејте го вашиот агол за читање со овој атрактивен современ килим што загрева кул ноќ како грицкан крзнен пријател. раскошно текстуриран мек и кадифен куп нежно ги галеше вашите голи нозе создаваат удобно место за слетување до вашиот кревет или до вашиот Домашен бар со овој прекрасен турски килим. Овој буџет-пријателски, но луксузен килим е одличен подарок за празници или родендени за да се расипете или негувате други без да потрошите богатство. Машината изработена во Турција со највисок квалитет полипропилен во купот и Со траен јута во поддршката за долговечност. Нудејќи нежен допир на нозете по вашиот напорен ден, високиот куп делува и како амортизери за бучава. Цврстиот јута за поддршка ги штити вашите подови и го прави овој килим сервисен за наредните години. Купот што не се пролева и дамки нуди безгрижно одржување и безбедност за деца и миленичиња. Имајте мир на умот со тоа што ќе верувате во нашата неверојатна услуга за клиенти која нуди поврат без проблеми, ако не сте целосно задоволни со овој килим “.

Им се допаѓа и на купувачите..