• Ново
Боја Поздравниот Лента Не-Пропадна Миленичиња Сад, За Куче Или Мачка, Црна, Оз, Чаша
zoom_in

Боја Поздравниот Лента Не-Пропадна Миленичиња Сад, За Куче Или Мачка, Црна, Оз, Чаша

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Иконскиот Сад Од Нерѓосувачки Челик за Миленичиња обезбедува чисто искуство за јадење за вашето домашно милениче. Иконските чинии за хранење Миленичиња од Не ' рѓосувачки Челик не се магнетни и живописната боја е долготрајна што одговара на секаков вид домашен декор. 2-Спакувајте Ја Лентата За Прскање Во Боја Што не Се Лизга Сад За Миленичиња, За Куче или Мачка, Црна, 32 Мл, 4 Чаша : садот е отпорен на временски услови, ' рѓа и мирис. Издржливата гумена основа го елиминира оштетувањето на подовите со избегнување на излевање. Чинии без гумен прстен е безбеден за миење садови и рачно измијте го гумениот прстен одделно.

Им се допаѓа и на купувачите..